Web Site Örnekleri

Kurumsal, E-ticaret web sitesi tasarım çalışmalarımızdan örnekler. Farklı sektörler için yaptığımız web siteleri özgün tasarımın yanı sıra özel fonksiyonlara ve yüksek seo verimliliğine sahiptir.

Web Tasarım Örnekleri
Web site örnekleri

Yaptığımız Çalışmalardan Örnekler

Çalışmalarımızın çoğunu oluşturan özel tasarım sitelerimizde, Cms altyapısı üzerine tasarım katmanı sıfırdan kodlanmaktadır. Hazır tema kullanılmamaktadır. Bunun sağladığı esneklik sayesinde özgün ve profesyonel siteler ortaya çıkarabilmekteyiz.

30 yılı aşan sürede hemen her sektörde çalışmalar yaptık. Çoğu sektörün özel gereksinimleri konusunda bilgi sahibiyiz. Bu, gereksinimlerinizi kolayca anlamamızı ve uygun çözümler üretmemizi sağlamaktadır.

Aşağıdaki örneklerden de görebileceğiniz gibi; uzmanlığımız özel bir etki yaratmak isteyen firmalara, kurumsal ve e-ticaret sayfaları yapmaktır. On yıllara dayanan  grafik tasarım ve kodlama deneyimimiz  ile gelişmiş işlevlere, mükemmel teknik seo’ya sahip web siteleri ortaya çıkarıyoruz.

Dünyadaki tasarım trendlerinin yanı sıra, web teknolojilerini de yakından takip ederek çalışmalarımızı biçimlendiriyoruz. Güncel Php, Js, Html5, Css3, Cms apileri ile web site tasarımı yapıyoruz.

Web siteleri kullanım amacına ve kod yapısına göre sınıflandırılabilir. Kullanım amacına göre; kişisel, ticari web siteleri, e-ticaret ve kurumsal web sitelerinden söz edebiliriz. Kod yapısına göre; Php Cms, Html Css siteler bulunmaktadır. Yaptığımız çalışmalar ve örneklerimiz ağırlıklı olarak Kurumsal nitelikteki Cms altyapılı sitelerden oluşmaktadır.

Tasarımdan kodlamaya bütün süreçler firmamızda gerçekleştirilmektedir. Dışarıya bağımlılığımız bulunmamaktadır.

Web Tasarım Örnekleri

Heceses Web Site Tasarımı

İstanbul

Sarkı sözü, sanatçı ve albüm tanıtımı yapılan web sitesi için yaptığımız tasarım ve uygulama çalışması , Özel Tasarım , Arama sistemi

KC Design Web Sitesi

Miami Usa

Miami'de hizmet veren, App tasarımları yapan firmanın web sitesi. , Özel Tasarım , Her proje sayfası için ayrı renk seçimi

Ctom Technology Web Site Tasarımı

Avustralya

Avustralyada Cctv, Intercom ve ev güvenliği ürünleri alanında hizmet veren Ctom Technolgy'ye yaptığımız web tasarım ve uygulaması , Özel Tasarım , Animasyon Popup

Fmc Makina Web Sitesi

Kocaeli

Fikstür Üretimi yapan FMC Makina'ya yaptığımız web tasarım çalışması , Özel Tasarım , Clean Stil

Rice Plate Catering Web Sitesi

Toronto Canada

Toronto Kanada'da hizmet veren Catering firmasına yaptığımız web tasarımı , Özel Tasarım , Popup Tasarımı