Hakkımızda

Kurumsal

İthaki Ajans Hakkında

İthaki Ajans; Web Tasarım alanında hizmet vermektedir. Hizmet alanımız; satış ve üretim sürecindeki standart gereksinimlerin karşılanmasından, bir firmanın, ticari ürünün tanıtılması, kurumsal kimliğinin dolayısıyla da markanın yaratılmasına değin geniş bir aralığa karşılık gelmektedir.

Reklam da bir yatırımdır. Ticari amaçlarınıza ulaşmak için yatırımınızın hedefe ulaşması gerekmektedir. Çalışma ilkelerimiz; müşterimizin yaptığı harcamanın amacına ulaşması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Size, işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlere değin geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız

Hedeflerimiz

Günümüzde bütün sektörlerde köklü bir dönüşüm yaşanmaktadır. Pazarların yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması; bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm türkiyede olduğu gibi İzmir’de de firmaların kurumsallaşma çabasında olduğu görmekteyiz. Ancak bu çaba çalışılan bütün firmalarla birlikte yaşandığında anlamlı olacaktır.

İthaki Ajans; rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir. Firmamız, müşterilerine tek tek ürünler satmanın ötesinde kurumsal hizmet vermektedir. Bir işletmenin gereksinimi olabilecek her ürünü sağlamak, rekabet gücünü artıracak yeni araçlar üretmek temel anlayışımızdır.

Fiyat anlayışımız

Sektörümüzde fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir.

İthaki ajans; profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez ve kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi hedefleyen kapkaçcı yaklaşımlarla uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz.

Ürünlerde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürünlerimize fiyat çıkarırken farklı altyapılara göre tercihleri sizlere sunmaktayız. Yaptıracağınız işin hangi fiyat aralığında mal olacağını sizin tercihleriniz belirleyecektir. İş ortağınız olarak bizlere düşen; gereksiz maliyetler veya hedef/kalite ilişkisi konusunda uyarmak, ürün-fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.

Garanti

İthaki Ajans; tüm ürünlerine garanti vermektedir. Kendisinden kaynaklanan hataları müşterisiyle diyalog içinde telafi veya yeniden imalatla gidermektedir. Bu garanti yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış, etik sorunudur.

Sitede kullandığımız yazılımlar lisanslıdır. Sitelerinizde size yasal sorun çıkarak hiçbir öge kullanılmamaktadır.

Web tasarım işlerimizde teknik destek hizmetimiz 1 yıl ücretsiz olarak verilmektedir. Müşteri kazanmayı temel alan hizmet anlayışımızı her aşamada hissedeceksiniz

Yazar; İthaki Ajans Oluşturulma; | Güncelleme; 13 Eyl 2022