marka tescilİthaki Ajans; Web Tasarım, 3D panorama, Dijital Katalog alanlarında hizmet vermektedir. Hizmet alanımız; satış ve üretim sürecindeki standart gereksinimlerin karşılanmasından, bir firmanın, ticari ürünün tanıtılması, kurumsal kimliğinin dolayısıylada markanın yaratılmasına değin geniş bir aralığa karşılık gelmektedir.

Reklam da bir yatırımdır. Ticari amaçlarınıza ulaşmak için yatırımınızın hedefe ulaşması gerekmektedir. Çalışma ilkelerimiz; müşterimizin yaptığı harcamanın amacına ulaşması ve uzun soluklu ticari ilişkilerin geliştirilmesidir. Bu ikisinin birbirine bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Size, işinizin özgün gereksinimlerinden, standart gereksinimlere değin geniş bir yelpazede hizmet vermekten mutluluk duyacağız

Hedeflerimiz

Günümüzde bütün sektörlerde köklü bir dönüşüm yaşanmaktadır. Pazarların yerel ve küresel ölçekte bütünleşmesi, medyanın yaygınlaşması; bütün sektörlerde rekabeti yoğunlaştırmaktadır. Yoğun rekabete karşın ilerlemenin en temel koşulu kurumsallaşmaktır. Tüm türkiyede olduğu gibi İzmir'de de firmaların kurumsallaşma çabasında olduğu görmekteyiz. Ancak bu çaba çalışılan bütün firmalarla birlikte yaşandığında anlamlı olacaktır.

İthaki Ajans; rekabet sürecinde müşterilerinin güçlenmesini, standart ve özgün gereksinimlerini en yüksek kalite/maliyet oranında karşılamayı hedeflemektedir. Firmamız, müşterilerine tek tek ürünler satmanın ötesinde kurumsal hizmet vermektedir. Bir işletmenin gereksinimi olabilecek her ürünü sağlamak, rekabet gücünü artıracak yeni araçlar üretmek temel anlayışımızdır.

Fiyat anlayışımız

Sektörümüzde fiyatlandırma, gerek ürün çeşitliliğinden gerekse standartların olmamasından ciddi farklılıklar göstermektedir.

İthaki ajans; profesyonel iş anlayışına uygun olarak sunduğu hizmetlerde standart fiyatlandırmaları kullanmaktadır. Sunduğu hizmetten bir kez ve kabul edilemez oranlarda kar elde etmeyi hedefleyen kapkaçcı yaklaşımlarla uzun vadeli ticari ilişkilere girilemeyeceğinin bilincindeyiz.

Ürünlerde kullanılan malzemeler ve ürün özellikleri fiyatı doğrudan etkilemektedir. Ürünlerimize fiyat çıkarırken farklı malzemeye/işçiliğe göre tercihleri sizlere sunmaktayız. Yaptıracağınız işin hangi fiyat aralığında mal olacağını sizin tercihleriniz belirleyecektir. İş ortağınız olarak bizlere düşen; gereksiz maliyetler veya hedef/kalite ilişkisi konusunda uyarmak, ürün-fiyat çeşitliliğini sizlere sunmaktır.

Garanti

İthaki Ajans; tüm ürünlerine garanti vermektedir. Kendisinden kaynaklanan hataları müşterisiyle diyalog içinde telafi veya yeniden imalatla gidermektedir. Bu garanti yasal zorunlulukların ötesinde bizler için bir anlayış-etik sorunudur.

Kullandığımız bütün malzeme ve matbaa makineleri birinci kalite iş alma hedefimize göre seçilmektedir. Renkli işlerimizin tümü CTP kalıpla (bilgisayardan kalıba) basılmakta ve her işimiz için prova baskı alınmaktadır.

Web tasarım işlerimizde teknik destek hizmetimiz 1 yıl ücretsiz olarak verilmektedir. Müşteri kazanmayı temel alan hizmet anlayışımızı her aşamada hissedeceksiniz

 

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...