İthaki Ajans, yüksek kaliteli iş beklentisindeki firmalara hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kalite Koşulları;

Fotoğraf

Müşterimiz tarafından verilen fotoğrafların kalitesi belirleyicidir. Web sitelerinden kopyalanmış, amatör çekimlerle elde edilen fotoğraflar işin kaltesini belirli oranda düşürecektir. Firmamız tarafından temin edilen yüksek kalite fotoğraflar lisanlarıyla satın alınmakta veya profesyonel stüdyoda çekilmektedir.

Zaman

Sektörümüz özel imalata dayalıdır. Bizden istediğiniz her türlü iş sizin için özel olarak imal edilmektedir. Normal imalat süresinin altında talep edilen işlerde kalite düzeyi olumsuz etkilenebilir.

Döküman

Gönderdiğiniz metinlerin kalitesi işin toplam kalitesini de etkileyecektir. Firmamız talebiniz durumunda profesyonel metin yazımı hizmeti sunmaktadır.

Fiyat

Yaptığımız web sitelerinde kullandığımız tüm eklentiler, fotoğraflar lisanslarıyla satın alınmaktadır. Fiyattaki düşmeler bu kalite unsurlarından feragat etmeden mümkün olmayacaktır.

Tasarım

İşin görsel boyutu sizinle tasarımcılarımızın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmaktadır. Sizin sektörel bilginiz ve istekleriniz, bizlerin tasarım ve reklam yeteneğimizin birleşimi sonucu belirleyecektir. Görsellik düzleminde iki kuşaktır hizmet veren bizlere güvenmeniz işin kalitesini yükseltecektir.

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...