Matbaa

matbaa izmir

Firmalar ve markalarının, doğru tanıtılması, akıllarda yer edebilmesi, daha iyi bir imaja sahip olabilmeleri için basılı materyallerinin doğru planlanmış, yaratılmış olması gerekmektedir. Bu nedenle basılı materyaller her zaman ön planda rol oynar. Firmayı tanıtan, sembolize eden, akıllarda yer etmesini sağlayan, öncelikle renk, şekil yani stil bütünlüğüdür. Bunun yanında tasarımdaki özgün çizgiler firmanın kendi sektöründeki diğer firmalardan ayrılmasını sağlar.

Kurumsallaşmayı, markalaşmayı hedefleyen firmanıza, İthaki Ajans matbaa hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz desteği, deneyimli ve yaratıcı kadrosu ile sağlamaya hazır.

Özel ve kaliteli basılı materyaller için bizi arayın...

Kullandığınız materyalin kalitesi; firmanızın kalitesidir...

İthaki Ajans matbaa işleri bölümü, piyasada varolan en ileri teknolojideki 4 renkli alkollü baskı makinalarını, yüksek teknoloji CTP kalıp sistemini, I. kalite kağıtları kullanmaktadır. Konsept katalog , Ürün Kataloğu, broşür , Kartvizit, Flyer gibi basılı ürünlerle hizmetinizdeyiz.

Broşür Tasarımı
Özel tasarım broşürlerimizle firmanıza, ürünlerinize değer katıyoruz... Firmanızı, hizmetinizi ya da ürünlerinizi en iyi şekilde ifade eden broşür çalışmaları; rakip firmalardan farklılaşmayı ve...

Katalog Tasarımı
Firma kataloğu, firmanın kurumsal kimliğini taşıyan en önemli tanıtım aracıdır. Markalaşmanın, günümüzde bu denli önemli olmasıyla birlikte; kurumsal kataloglar da firmaların temel ihtiyacı haline...

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...