Firma kataloğu, firmanın kurumsal kimliğini taşıyan en önemli tanıtım aracıdır.

Markalaşmanın, günümüzde bu denli önemli olmasıyla birlikte; kurumsal kataloglar da firmaların temel ihtiyacı haline gelmiştir.

Kurumsal kataloglar, dizaynı, tasarımı, kullanılan formatıyla, firmanın vermek istediği mesajı, etkiyi anlatır. İçeriğiyle ise yine firmayı, sunulan ürün ya da hizmeti anlatarak; potansiyel müşteri ile doğrudan ilişki kurar. Var olan müşterileriniz ile bağlarınızı kuvvetlendirir.

1960'lı yıllardan beri izmir de matbaa sektöründe; broşür, katalog basımı, tasarımıyla ilgili hizmet veren firmamız, deneyimiyle firmanıza değer katan ürünler ortaya koymaktadır.

Katalog hazırlama sürecinde, firma iyi analiz edilmeli, seslendiği hedef kitle tespit edilerek; her yönüyle ihtiyaca uygun bir çalışma sunulmalıdır.

Hazırlanan çalışma, yaratılan tasarım ve tercih edilen formatla hedef kitle üzerinde ilgi uyandırarak, fark yaratabilmelidir. Ayrıca içerik okunaklı, anlaşılır ve bilgi kalabalığından uzak; kısa, öz ifade şekliyle hazırlanmalıdır.

İthaki Ajans, kurumsal kataloglarınızı yukarıdaki tüm detayları titizlikle uygulayarak; kaliteli malzeme ve baskı tekniği kullanarak hazırlamaktadır.

Son Katalog Çalışmalarımız

İthaki Ajans - Web Site Tasarımı  bienel katalog

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...