Dijital Katalog Özellikleri

Dijital Katalog

*Browserların Flash desteği kalktığı için Dijital Katalog çalışması yapmamaktayız.

Aşağıda Dijital Katalog çalışmalarımızın teknik özelliklerini bulabilirsiniz.

Mobil Desteği

Yeni Dijital Katalog versiyonumuz mobil cihazlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde çalışmaktadır. Responsive olarak adlandırılan bu özellikle artık dijital kataloglarınız cep telefonlarından da görüntülenecektir. Bunun yanısıra yeni versiyonumuz farklı ekranlara otomatik olarak uyum sağlamaktadır.

Video Desteği

Yeni Dijital Katalog versiyonumuz video içerikleri desteklemektedir. Tanıtım videolarınız veya alanınızla ilgili diğer videolar dosya olarak veya youtube üzerinden yüklenebilmektedir. Videoların yanısıra ses ve müzik dusyalarıda sayfalarda kullanılabilmektedir. Her sayfada ayrı ayrı ses dosyası kullanmak mümkündür.

Ekonomik

Dijital Katalog çalışmamızın en önemli özelliği ekonomik olmasıdır. Basılı kataloglarla karşılaştırılamayacak denli ucuza mal olmaktadır. İnternet üzerinden veya CD ile ulaşılabildiği için kullanım sayısı sınırsızdır. Bilgisiyarın hemen her işyerinde olduğunu düşündüğünüzde, basılı kataloglara önemli bir rakiptir. Bütçenizi artık basılı kataloglar yerine başka harcamalara ayırabilirsiniz. Dijital Katalog doğrudan internette yayımlanmakta, kullanıcı kolayca ulaşmaktadır. İhtiyaç durumunda sayfa değişikliği yapmak, sayısını azaltmak veya artırmak olanaklıdır. Böylelikle sürekli canlı ve güncel bir kataloğa sahip olabilirsiniz.

Etkileyici

Animatif sayfa geçişleri görsel etkileyiciliği en düzeye çıkarmaktadır. Kullanıcı internet üzerinde gerçek bir katalog deneyimi yaşamaktadır. Renkler ve görsel kalite tasarım sürecinden kayıpsız olarak aktarılmaktadır. Baskı sürecinin yarattığı kalite kayıpları Dijital Katalog uygulamamızda sözkonusu değildir.

Bulunabilir

Dijital Katalog çalışmalarımız arama motorlarına uyumludur, ilgili aramalarda bulunabilir. Böylece yalnızca sizi tanıyan değil, tanımayan müşterilerinizde ulaşabilir.

İndex sayfası

Katalog sayfalarının küçük görüntüleri tarafından oluşturulur. Kullanıcı bütün sayfaları kolayca görebilir ve istediğine gidebilir. Bizim çalışmalarımızın ayırd edici özelliğidir.

Büyütme

Dijital Katalog zoom özelliğine sahiptir. Kullanıcı ilgilendiği sayfayı orijinal boyutlarında inceleyebilir. Mouse ile sayfada istediği şekilde dolaşabilir.

Taşınabilir

Dijital Katalog çalışmamızın CD versiyonunu talep edebilirsiniz. Sınırsız sayıda çoğaltarak dağıtabilirsiniz.

Yazdırma

Kullanıcı istediği Dijital Katalog sayfasının yazıcıdan çıktısını alabilir.

Web Site Linki

Sizinle ilgili daha detaylı bilgi isteyen müşterileriniz, link sayesinde web sitenize yönlenebilir

Uyumluluk

Dijital Katalog çalışmamız responsivedir ve bütün ekranlara uyumludur. Büyük ekranlarda da görsel etkileyiciliğini kaybetmez.

Yazar; İthaki Ajans Oluşturulma; | Güncelleme; 06 Nis 2022