Neden bizi tercih etmelisiniz?

Web Site Tasarımı

Her zaman deneyimlerimizden beslendik, ama hiçbir zaman geçmişte kalmadık...

Web tasarımında tercih

Web tasarımında bilgi, güven, deneyim

Güven

Süreklilik web site çalışmalarında müşteri memnuniyeti açısından en önemli faktörlerden biridir. Gururla söyleyebiliriz ki; web sitenizin, alan adınızın kaybolması gibi sorunları bizimle yaşamazsınız. Yıllar sonra bile sitenizin yedeğini bizden alabilirsiniz.

Etik değerlerimiz her şeyden önce gelmektedir. Bizim için verdiğimiz sözler, ticaretin rutin işleyişinde unutulmayacak kadar değerlidir.

Deneyim

Web ekibimiz pek çok alanda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahiptir. 1988’den beri kodlar hayatımızın bir parçasıdır. Çeşitli programlar için yazdığımız kodlar dünyada kullanılmış ve beğeni kazanmıştır.

Görsel Kalite

Programcılık kadar Grafik Tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri yalnızca gelişmiş değil, aynı zamanda görsel olarak ta etkileyicidir. Letrasetlerden başlayan, on yıllara yayılan tasarım deneyimimizin bugün kodlara uzandığını söyleyebiliriz. İki kuşaktır Grafik Tasarım hayatımızın bir parçasıdır.

Güncel Kodlama

Günün en ileri kod yapılarını, yazılımlarını ve kütüphanelerini kullanıyoruz. Sürekli gelişme halindeki web teknolojisini takip etmek işimizin olmazsa olmazlarındandır. Her zaman geçmiş deneyimlerimizden beslendik, ama hiçbir zaman geçmişte kalmadık.

Yazar; İthaki Ajans Oluşturulma; | Güncelleme; 09 Kas 2022