Neden bizi tercih etmelisiniz?

Web Site Tasarımı

Her zaman deneyimlerimizden beslendik, ama hiçbir zaman geçmişte kalmadık...

Web tasarımında tercih

Web tasarımında bilgi, güven, deneyim

Güven

Süreklilik web site çalışmalarında müşteri memnuniyeti açısından en önemli faktörlerden biridir. Siteyi yaptıktan sonra sorumluluğumuz bitmeyecektir. Yıllar geçse de yeni bir isteğiniz olduğunda, bir sorunla karşılaştığınızda bizi yanınızda bulacaksınız.

Gururla söyleyebiliriz ki; web sitenizin, alan adınızın kaybolması gibi sorunları bizimle yaşamazsınız. Yıllar sonra bile sitenizin yedeğini bizden alabilirsiniz.

Etik değerlerimiz her şeyden önce gelmektedir. Bizim için verdiğimiz sözler, ticaretin rutin işleyişinde unutulmayacak kadar değerlidir.

Deneyim

Web alanında pek çok konuda uzmanlık düzeyinde bilgiye sahibiz. 1988’den beri kodlar hayatımızın bir parçasıdır. Çeşitli programlar için yazdığımız kodlar dünyada kullanılmış ve beğeni kazanmıştır.

Binlerce web sitesi tasarladık ve yayımladık. Son yıllarda WordPress için özel temalar ürettik. WP’ye ileri düzeyde hakim olduğumuzu söyleyebiliriz.

Pek çok sektör için çalışma yaptık. Hemen her sektörün özel gereksinimleri ve hedefleri konusunda bilgi sahibiyiz.

Görsel Kalite

Programcılık kadar Grafik Tasarımda uzmanlık alanımızdır. Bu nedenle yaptığımız web siteleri yalnızca gelişmiş değil, aynı zamanda görsel olarak ta etkileyicidir. Letrasetlerden başlayan, on yıllara yayılan tasarım deneyimimizin bugün kodlara uzandığını söyleyebiliriz. İki kuşaktır Grafik Tasarım hayatımızın bir parçasıdır.

Dünyadaki güncel tasarım eğilimleri sürekli takip ediyoruz.

Güncel Kodlama

Günün en ileri kod yapılarını, yazılımlarını ve kütüphanelerini kullanıyoruz. Sürekli gelişme halindeki web teknolojisini takip etmek işimizin olmazsa olmazlarındandır. Güncel gelişmeler yeni olanakları, yeni eğilimleri ortaya çıkarmaktadır. Sizin için bunları sitelerinizde kullanıyoruz…

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 13 Nis 2023