Profesyonel Web Sitesi Fiyatı

Web Site Fiyatları

Profesyonel web sitesi fiyatımız 8000 TL'dir. Paketimiz gerek işlevler gerekse tasarım olarak kurumsal bir firmanın web sitesi ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Bir firmanın gereksinim duyacağı bütün standart özelliklere sahiptir; gelişmiş formlar, ürün sayfaları, blog, özel işlevler, yönetim paneli, Google kayıtları ve daha pek çok özellik.

8000 TL

Profesyonel Web Sitesi Fiyatı

Kurumsal firmalar için özel tasarım web sitesi

Özel tasarım, profesyonel web sitelerimizin en ayırt edici özelliğidir. Böylelikle etkileyici görünüm, mükemmel teknik seo ve hızın birleşimi ortaya çıkar. Etkileyici, hızlı, arama motorlarında görünen ve özel işlevlere sahip bir web sitesi istiyorsanız bu paketimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ve evet, profesyonel web sitesi fiyatına bunların hepsi dahildir.

* Belirtilen fiyat tabandır. Yüksek sayfa sayısı, ek diller, yazılım veya kod çalışması gerektiren özel işlevler, eski sayfaların seo geçişleri gibi nedenlerle bütçe yükselebilir. Tek dil ve yaklaşık olarak 20 sayfalık içerik tasarım çalışmasını kapsamaktadır. Sizin ekleyeceğiniz sayfaların, ürünlerin fiyata etkisi yoktur.

Profesyonel web sitesinin özellikleri nelerdir?

01

Özel Tasarım

Özel Tasarım ile dünyadaki en ileri eğilimleri yansıtan, akışkanlığı ile kullanıcıya özel bir deneyim sunan özgün bir web sitesi istiyorsanız bu paketi öneririz. Grafiksel tasarım kurumsal imajınızı yükseltmenin yanı sıra sitenizin kullanıcının aklında kalmasını sağlamaktadır. 5-10 yıl öncesinin tasarımlarının, etkileşimsiz web sitelerinin firmanıza katacağı çok şey yoktur. Rakiplerinizden önde olun, farkı hissettirin.

02

Mükemmel Teknik Seo

Ancak bütün site yapısı özel olarak kodlandığında Teknik Seo‘nun gereksinimleri mükemmel düzeyde karşılanabilir. Arama motorlarının içeriğinizi doğru anlaması ve böylelikle sıralamalarınızın yükselmesi kolaylaşır. Bunu sağlamak için site yapısını özel olarak yapılandırıyor, şemalar, anlamsal kodlama benzeri kimi teknikleri kullanıyoruz.

03

Hızlı

Hız, özel tasarım katmanı ve profesyonel hostun birleşiminden ortaya çıkar. Hazır temalar site üzerinde gereksiz yükler oluşturarak yavaşlatır. Bu tarz sitelerde kod yapısında tam denetim sağlamak zordur. Özel tasarım katmanı kullanıldığında ise en küçük detaya kadar kontrol sağlanır. Html elemanların tekrarı önlenir, derinliği azaltılır. Kullanılmayan veya istenmeyen Js, Css dosyaları çıkartılır, küçültülür.

04

Akışkan

Site ögelerinin giriş çıkışları, sayfa kaydırmaya verdikleri tepkiler özel animasyon teknikleriyle yumuşatılmakta, kullanıcı deneyimi “özel” hale getirilmektedir. Sitenizin kullanıcının davranışlarına tepki vermediği zamanlar geçmişte kaldı. Artık sayfayı hareket ettiren, bir ögenin üstüne gelen kullanıcıya yanıt veren tasarımların zamanı. Resimler yazılar, geçişli animasyonlarla sayfaya hareketli bir şekilde giriyor ve çıkıyor. Kullanıcı, keyifli ve akılda kalıcı bir etkileşim içinde sitede geziniyor.

05

Yerel Seo

Özel bir yazılımla profesyonel sitelerimizin Yerel Seo çalışmasını yapıyoruz. Yerel Seo, sitenizin yakında yapılan aramalarda çıkmasını kolaylaştıran bir özelliktir. Bu hem haritalarda hem de normal aramalarda etkilidir. Json kodlamayla firmanıza ait lokasyon, iletişim bilgileri gibi bilgiler site kod yapısına eklenir.

06

Genişletilebilir

Siteniz ileride ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarınıza göre geliştirilebilir. Yeni özellikler, özel yazılımlar eklenebilir. Örneğin E-ticaret sistemi istediğinizde yeniden site yaptırmanız gerekmez.

07

Görsel arama iyileştirmesi

Normalde WordPress resimleri anlamsal olarak kodlamamakta bu nedenle seo performansları düşmektedir. Profesyonel sitelerimiz, sitede kullanılan resimlerin görsel aramalarda çıkması için yapılandırılmıştır. Bu değişiklik ayrıca lisanslı bir ek yazılımla kolay uygulanabilir hale getirilmiştir. Bunun anlamı, siz siteye bir resim yüklediğinizde de seo uyumunun uygulanacağıdır.

08

Responsive

Siteye Mobil cihazlarla giriş yapıldığında tasarım biçim değiştirmekte ve otomatik olarak uyum sağlamaktadır. Responsive tekniği günümüz siteleri için bir standart haline gelmiştir.

09

Admin Panel

Profesyonel sitelerimizde Admin Panel ile yazı ve resimlerde istediğiniz değişiklikleri yapabilir, yeni sayfa oluşturabilir veya silebilirsiniz. Kullandığımız yazılımlarla yükleyeceğiniz resimler otomatik olarak işlenmekte, web sitesine uygun hale getirilmektedir. Kullandığımız WordPress paneli uluslararası standartlardadır. Bu nedenle çok sayıda destek videosuna ulaşabilir ve kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

10

Lisanslar

Kullanılan bütün bileşenler, kod yapıları lisanslıdır. Web sitenizde firmanıza yasal sorun çıkaracak, lisanssız veya kopyalanmış hiçbir öge kullanılmamaktadır.

Web sitesinin tasarım ve kodlamasını siz mi yapıyorsunuz?

Evet, herşey burada

Sitenizi yaptırdıktan bir süre sonra değişiklik isterseniz ne olacak? Ya bakım ve güncellemeleriniz? Unutmayın web siteleri canlı organizmalar gibidir. Kod yapıları güncellenmeli, bakımları yapılmalıdır. Aksi durumda hatalar ortaya çıkabilir, çalışmayı durdurabilirler. Yaptığımız çalışmalarda dışarıya hiç bir bağımlılığımız bulunmamaktadır. Site tasarım ve kodlanması tamamen tarafımızdan yapılmaktadır. Bu nedenle değişiklik isteklerinizi yapmak her zaman mümkün olacak ve güncellemeler sorunsuz bir şekilde uygulanacaktır.

Profesyonel Web Sitesi Fiyatına neler dahil?

Profesyonel site eklentileri

Eklentiler web sitesinin özelliklerini geliştiren yazılımlardır. İhtiyacınıza göre değişse de genellikle aşağıdaki işlevler için eklentileri kullanıyoruz

 • Siteye özel işlevler kazandıran ACF
 • Resimleri kolayca yönetmenizi sağlayan lisanslı Media eklentisi
 • Resimleri siz yüklerken; otomatik olarak webe uygun hale getirme, boyutlarını düzenleme
 • Cache
 • Yedekleme
 • Güvenlik

Temel yaklaşımımız; ne kadar az eklenti o kadar hız ve güvenliktir. Bu nedenle pek çok işlevi eklenti kullanmak yerine kodlayarak gerçekleştiririz.

Alan adları

Fiyata com, com.tr, net, org uzantılı alan adları dahildir. Özel uzantıların (örneğin “shop”) fiyatları değişkenlik göstermekte ve oldukça yüksek olabilmektedir. Bu nedenle özel uzantılar fiyatımızı yükseltebilir.

Profesyonel host

Web sitelerimizi 4 Core, 4 Gb Ram’e sahip sunucularda barındırıyoruz. Hostlarımız Türkiye’nin en profesyonel firmasında ve lisanslı yazılımlar kullanılarak barındırılmaktadır. Unutmayın hostta kullanılan lisanssız Cpanel yazılımı önemli güvenlik sorunlarına neden olabilir.

İlk yıl host hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz. Elbette kendi hostunuz varsa site kurulumunu burada da gerçekleştirebiliriz. Tercih tamamen sizindir.

Satış sonrası

Site açık yayıma alındıktan sonra bir şey istersek ne olur?

Site açık yayıma alındığında iş sürecimiz tamamlanmaktadır. Ancak aylar veya yıllar geçse de bize ulaşabilir destek alabilirsiniz. Elbette bu hizmetler ayrıca ve makul bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. 30 yılı aşan hizmet süremiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Site dosyalarını sizden alabilir miyim?

Bize borcunuz olmaması koşuluyla site dosyalarını istediğiniz zaman alabilirsiniz. Kullandığımız sistemler veritabanlı olduğu için size kuruluma hazır, özel bir şekilde teslim etmekteyiz. Bizim sunucularımızı kullanmanız durumunda, kritik bir sorunda son yedeği ücretsiz olarak kurma garantisi vermekteyiz.

Güncellemeler ne olacak?

Siteniz bizim sunucumuzda barındırılıyorsa güncellemeler otomatik olarak iş programımıza girmektedir. İş sırasına göre çalışma yapılmaktadır. Yalnızca çekirdek ve eklenti güncellemelerine odaklanmıyoruz, aynı zamanda performans iyileştirmelerini de dikkate alıyoruz. Örneğin son dönemde bütün sitelerimiz için programımıza aldığımız kod değişiklikleri;

 • CLS değerini düşürmek için resim niteliklerinde değişiklik
 • Performansı yükseltmek için “window.unload” parçacığının kaldırılması
 • Performansı yükseltmek için ilk yükleme alanındaki Lazy Load’ların kaldırılması
 • Php 8.x uyumu

Özellikle kritik güvenlik güncellemelerine hızla müdahale etmekteyiz.

Küçük değişiklikler

Telefon, adres değişikliği gibi küçük değişiklik isteklerinizi ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz.

Kapsamlı değişiklikler

İçerikte veya tasarımda istediğiniz değişiklikleri, eklemeleri saatlik ücret karşılığında her zaman bize yaptırabilirsiniz. Unutmayın, çok hızlı çalışırız.

Profesyonel sitenin dezavantajları nedir?

 • Her şeyden önce ortalama bir bütçe gerektirmektedir. Eğer yalnızca “bir web adresim olsun” diyorsanız diğer paketlerimiz daha ekonomik olacaktır.
 • Özel Tasarım’ın etkileyici sonuçlarına karşın kimi kısıtları da bulunmaktadır. Tasarım katmanı özel olarak kodlandığı için kimi değişiklikleri sonradan siz yapamayabilirsiniz. Site tarzını oluşturan tasarım elemanları ve renkler buna örnek olarak gösterilebilir.
 • Profesyonel sistemlerimizin içerik kapasitesi sınırı 300 sayfadır. Bu sayıya kadar istediğiniz gibi yeni sayfa oluşturabilirsiniz. Bunun üstündeki sayfa sayıları sunucumuzda ek yük oluşturacağı için sitenin size ait ayrı bir hosta taşınması gerekebilir.

Profesyonel Web Tasarım Paketi 2023

Profesyonel Web Sitesi İthaki Ajans Profesyonel Web Sitesi
Rated 4.5/5 137 değerlendirme
8,000.00 TL Açık
Ürün Açıklaması: Profesyonel özelliklere sahip web site tasarımı

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 22 Eyl 2023