E-Ticaret Sitesi Fiyatı

Web Site Fiyatları

E-Ticaret Sitesi Fiyatımız 8000 TL'dir. 2023 yılı fiyatımıza yüksek kaliteli host, SSL, Iyzico ödeme yolu entegrasyonu dahildir. Bütçe ilk yıl için geçerlidir, sonraki yıllarda yalnızca Host, SSL yenilemeleri ve bakım, güncelleme çalışmaları için ödeme yaparsınız

8000 TL

E Ticaret Sitesi Ana sayfa Tasarımı

Woocommerce E-ticaret sistemi

E-ticaret sitesi kurmak istediğinizde farklı fiyatlarla karşılaşmanız olağandır. Fiyatları kurulacak sistemin özellikleri belirlemektedir. Örneğin şu sorular fiyat üzerinde etkilidir; Tasarım özel mi olacak yoksa hazır tema mı kullanılacak, host kaliteli mi olacak yoksa standart mı, site altyapısı seo için işlenmiş olacak mı?

Özel eklentiler, işlev istekleri fiyatlarımızı yükseltebilir. Gelişmiş filtreleme yazılımı buna örnek olarak gösterilebilir. Orta ve düşük hacimli siteler için sınırsız trafiğe sahip hostlarımız yeterlidir. Ancak büyük hacimli çalışmalar için özel host almanız gerekebilir.

Uluslararası altyapı; Woocommerce

Dünyadaki e-ticaret sitelerinin %25’i Woocommerce ile yapılmaktadır. Bu, diğer sistemlerin hepsinden çok kullanıldığı anlamına gelir. Bu gereksinim duyacağınız işlevlerin hemen hepsine sahip olmanızı sağlar. Woocommerce, kendisi için eklenti üreten geniş bir habitata sahiptir. Spesifik gereksinimler için çözüm sorunsuz bir şekilde bulunabilir. Elbette bu tür istekler ek bütçe gerektirebilir.

Özel Tasarım

E-ticaret sitelerimiz Özel Tasarımdır, yani tasarım katmanı sıfırdan tarafımızca kodlanmaktadır. Sayfa oluşturucu veya hazır tema kullanılmamaktadır. Böylelikle özgün, etkileyici ve gereksinimlerinize yanıt veren çalışmalar ortaya çıkabilir. Woocommerce’nin tasarım katmanında kimi sınırlamalar olsa da, ileri düzey kodlama becerimiz ile iyi çözümler üretebilmekteyiz.

Mükemmel Teknik Seo

Çalışmanın özel tasarım yapılması, hemen bütün sitenin altyapısının Teknik Seo gereksinimlerine uygun şekilde yapılabilmesini sağlar. Anlamsal ve arama motorlarını gözeten kodlama ile sıralamada çıkma olasılığınız kolaylaşır. Gereksiz html elemanları kullanmayan, temiz yapısı ile site hızınızı yükseltir. Teknik seo, aramalarda çıkmanız için mükemmel bir yardımcıdır.

Herkes E-ticaret Sitesi Açabilir mi?

Evet, E-ticaret sitesi açmanızın önünde bir engel bulunmamaktadır. Ancak zorunluluklar ve kısıtlamalar ürünün satış sürecinde ortaya çıkar. Satış için fatura kesmeniz ve bu nedenle şirket kaydınızın olması gerekir. Diğer kısıtlama ise tahsilat sürecindedir. Ürünün satışında tahsilat için kullanılacak firma şirket kaydınız, vergi numaranız olmadan buna izin vermeyecektir.

E-Ticaret Sitelerinin Dezavantajları nelerdir?

 • E-ticaret sisteminin kurulumu ve sürdürülmesi için özel bir bütçe gerekir.
 • Ürün girişlerinin ve takibinin yapılması, isteklere yanıt verilmesi, içerik oluşturulması oldukça zaman alıcıdır. Zamanınızın önemli bir bölümünü ayırmayacaksanız bunlar için birini çalıştırmanız gerekir.
 • Hedef kitlenize ulaşmanız kolay değildir. Günümüzde sektörde çok büyük reklam bütçeleri kullanılmaktadır. Popüler ürünlerde bunlarla rekabet edebilmek zordur. Büyük reklam bütçesi kullanmayacaksanız; ancak imalatçıysanız veya çok özel bir ürün pazarlıyorsanız şansınız olabilir.
 • Tahsilat için kullanılan ödeme yollarına komisyon ödemeniz gerekir. Tahsilatın belirli bir süre tutulması gibi kurallarla karşılaşabilirsiniz.

Ödeme yolu ne demektir?

E-ticaret sitelerinde tahsilat için kullanılan sistemler ödeme yolu olarak adlandırılmaktadır. Kullanıcı “ödeme yap” butonuna tıkladığında E-ticaret sitesi ürün, kullanıcı bilgilerini ve tutarı yerleşik bir banka yazılımına veya bir sanal posta aktarır. Böylelikle tutar kullanıcının kredi kartından tahsil edilir. Siteye yerleşik bir ödeme yöntemi için bankalar özel koşullar talep etmektedir. Bu nedenle günümüzde büyük oranda sanal pos kullanılmaktadır.

Sanal pos’ta tahsilat bilgileri bankanın veya bu konuda hizmet veren özel firmanın sayfasına aktarılır. Kredi kartından tahsilat işlemi bu dış sayfada gerçekleştirilir. Sanal Posun en önemli avantajı bütün güvenlik risklerinin ödeme yolu olarak anlaştığınız firmaya yüklenmesidir. Sanal posun dezavantajı ise komisyonlar ve özel kurallardır.

E-Ticaret Sistemi Genel Özellikleri

 • Ürün Yönetimi
 • Sipariş Yönetimi
 • Alışveriş Sepeti
 • Müşteri ve yöneticiye sipariş bilgi maili
 • Vergi tanımlama
 • İndirimli ürün, Yeni ürün seçimi
 • İndirim kodu üretimi
 • Iyzico Sanal pos entegrasyonu
 • Uluslararası kod standartlarına uyum
 • Alan adı (com, com.tr)
 • Semantik kod yapısı
 • Google webmaster dizin kaydı
 • Google yerel işletme kaydı
 • Sitenin kod güncellemelerinin yapılması
 • Yedekleme, herhangi bir sorunda sitenin ilk kuruluma geri yüklenme garantisi

*Tek dil fiyatıdır.
*Tarafımızdan 10 ürün yüklenecektir. Sizin ürün ekleme sınırınız yoktur.

E-ticaret Sitesi Paketi

E-Ticaret Sitesi İthaki Ajans E-Ticaret Sitesi
Rated 4.2/5 83 değerlendirme
8,000.00 TL Açık
Ürün Açıklaması: E-Ticaret Sitesi web site tasarımı

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 18 Eyl 2023