Seo Fiyatları

Seo

Arama Motoru Optimizasyonu Fiyatı

Seo çalışması fiyatları
 Seo uyumlu altyapıGenel seo çalışmasıÖzel seo çalışması
Ekonomik web paketlerimizGenel
Html5 web paketlerimizGenel
Profesyonel web paketimizGelişmişMümkünMümkün
İçerik oluşturma (yazı, resim)YokYok
Sosyal Medya ÇalışmasıYokYok
Çalışma tekrarıYılda bir kezAylık
Fiyat2000 TL
Başlangıç Fiyatıdır (2)
8000 TL
Başlangıç Fiyatıdır (1)

Birincil önceliğiniz arama motorlarında bulunmak ise…

Potansiyel müşterilerinize internet üzerinden ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız ve sitenin kurumsal etki bırakmasının yanında size iş olanağı yaratmasını istiyorsanız organik seo çalışması öneririz.

Özel Seo çalışması yapılanarama motoru optimizasyonu hedefli sitelerde öncelik ilk sayfada çıkmaktır. Profesyonel web paketimizle yapılan web sitesi, sürekli işlenmekte, kod ve içerik yapısı geliştirilmektedir. 

Özel Seo; bir kere yapılıp bitirilen bir çalışma değil, aksine sürekli devam eden bir çalışmadır. Site yayımda olduğu sürece izlenir, sıralama değişikliği ve dalgalanmalarda müdahale edilir. Arama motorlarındaki değişimler anında yansıtılır.

Genel Seo Çalışması ise yılda birkez yapılır. Hedefi belirli bir aramada çıkmak değil, zorluk dercesi düşük, spesifik aramalarda çıkarak siteye girişleri artırmaktır.

Başarıyı elde etmek için Seo çalışması kodlamadan başlamalıdır. Bu nedenle kodlamasını yapmadığımız web sitelerine Seo hizmeti vermemekteyiz. Fiyatlandırma iki bölümden oluşmaktadır, birincisi profesyonel web sitesinin kurulumu, ikincisi ise seo çalışmalarıdır.

SEO çalışmasının yoğunluğu, hedef aramanın zorluk derecesine göre değişmektedir. Bu nedenle Özel Seo çalışmasının fiyatı da zorluk derecesine göre değişecektir.

Özel Seo çalışmalarını uzun vadeli yatırımlar olarak düşünmeniz gerekir. Geçen her yıl site güçlenmekte, hedef aramada aldığı sonuçlar yükselmektedir. Bu çalışmada kısa sürede, hızlı sonuçlar almak değil, adım adım ilerlemek söz konusudur. Yavaş gelişse de, olgunluk aşamasında yaptığınız yatırımın çok üstünde geri dönüş almanız mümkün olabilecektir.

 1- Başlangıç fiyatıdır. Yüksek zorluk derecelerinde değişebilir. Yıl boyunca yeni sayfa içeriğinin işlenmesini ve diğer içeriklerin izlenmesini içerir. İçerik oluşturma (yazı ve resimler) fiyata dahil değildir.

2- Başlangıç fiyatıdır. Lütfen fiyat alınız. İçerik oluşturma (yazı ve resimler) fiyata dahil değildir.

Yazar; İthaki Ajans Oluşturulma; | Güncelleme; 30 Eyl 2022