Seo Fiyatları

 

  Seo uyumlu altyapı Genel seo çalışması Özel seo çalışması
Ekonomik web paketlerimiz Genel Mümkün ---
Html5 web paketlerimiz Genel --- ---
Profesyonel web paketimiz Gelişmiş Mümkün Mümkün
Sosyal Medya Çalışması --- Yok Yok
Çalışma tekrarı --- Yılda bir kez Sürekli
Fiyat --- 800 TL (2) 5000 TL (1)

 

Birincil önceliğiniz arama motorlarında bulunmak ise...

Potansiyel müşterilerinize internet üzerinden ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız ve sitenin kurumsal etki bırakmasının yanında size iş olanağı yaratmasını istiyorsanız organik seo çalışması öneririz.

Özel Seo çalışması yapılan, arama motoru optimizasyonu hedefli sitelerde öncelik ilk sayfada çıkmaktır. Profesyonel web paketimizle yapılan web sitesi, sürekli işlenmekte, kod ve içerik yapısı geliştirilmektedir. 

Özel Seo; bir kere yapılıp bitirilen bir çalışma değil, aksine sürekli devam eden bir çalışmadır. Site yayımda olduğu sürece izlenir, sıralama değişikliği ve dalgalanmalarda müdahale edilir. Arama motorlarındaki değişimler anında yansıtılır.

Genel Seo Çalışması ise yılda birkez yapılır. Hedefi belirli bir aramada çıkmak değil, zorluk dercesi düşük, spesifik aramalarda çıkarak siteye girişleri artırmaktır.

Başarıyı elde etmek için Seo çalışması kodlamadan başlamalıdır. Bu nedenle kodlamasını yapmadığımız web sitelerine Seo hizmeti vermemekteyiz. Fiyatlandırma iki bölümden oluşmaktadır, birincisi profesyonel web sitesinin kurulumu, ikincisi ise seo çalışmalarıdır.

SEO çalışması, hedef aramanın zorluk derecesine göre değişmektedir. Bu nedenle Özel Seo çalışmasının fiyatıda zorluk derecesine göre değişecektir.

Özel Seo çalışmalarını uzun vadeli yatırımlar olarak düşünmeniz gerekir. Geçen her yıl site güçlenmekte, hedef aramada aldığı sonuçlar yükselmektedir. Bu çalışmada kısa sürede, hızlı sonuçlar almak değil, adım adım ilerlemek söz konusudur. Yavaş gelişse de, olgunluk aşamasında yaptığınız yatırımın 8-10 katı geri dönüş almanız mümkün olabilecektir.

 1- Minimum fiyattır. Yüksek zorluk derecelerinde değişebilir. Yıl boyunca haftada 1 yeni sayfa içeriğinin işlenmesini ve diğer içeriklerin izlenmesini içerir.

2- 10 sayfanın altındaki site sayfası içeriğinin işlenmesi. 

 

  • Web Site Fiyatları

    Web sitesi yaptırırken en önemli adım beklentilerinize uygun kodlamaya karar vermektir. Temelde...

  • Web Site Örnekleri

    Aşağıda web site tasarım ve/veya uygulama çalışma örneklerimizi bulabilirsiniz. Uygulaması yapılan web...

  • Web Site Tasarımı

    Profesyonel olarak hazırlanmış web siteleri hedef kitleye ulaşabilmenin en hızlı, en yaygın, en...