Ekonomik Web Sitesi Fiyatı

Web Site Fiyatları

Yoğun içeriğe sahip olmayan, ekonomik ama modern bir web sitesi istiyorsanız bu paketimiz size uygundur. Ekonomik fiyata sahip olsa da web sitelerimiz profesyonel özelliklere sahiptir. CMS altyapısını kullanır, formlar ve özel seo yazılımlarına sahiptir

7500 TL

Ekonomik web sitesi

Modern ve ekonomik web sitesi

Modüler Tasarım

Sitelerimizin yapımında hazır tema kullanılmamaktadır. Ancak ekonomik bir seçenek olarak sunduğumuz bu pakette modüler tasarımlar kullanılmaktadır. Modüler Tasarım, sayfaların oluşturulmasında önceden tasarlanmış blokların kullanılması anlamına gelmektedir. Bloklar sizin ihtiyaçlarınıza, kurumsal kimliğinize göre özelleştirilmektedir. Güzel düşünülmüş ögeler, başlıklar ve sitenin genel görünümü ile kullanıcı özel bir yerde olduğu hissetmektedir.

Seo

Sitelerimizin seo uyumluluğu üst düzeydedir. Teknik Seo’daki uzmanlığımız her aşamada etkilidir. Semantik kodlama, şema işaretlemeleri, sitemap ve daha pek çok özelliğe sahiptir. Ekonomik web sitelerimiz seo yazılımına sahiptir. Böylece otomatik sitemap, sosyal medya ve mikrodata işaretlemelerini kullanır.

Hız

Performans en önemli önceliklerimizdendir. Site yapısının buna göre yapılandırılmasının yanı sıra, bu paketlerimizde diğerleriyle aynı özellikteki profesyonel hostta barındırılmaktadır. Üstelik ilk yıl ücretsizdir.

Alan adı

com, net, com.tr alan adları fiyatımıza dahildir.

Mobil uyumluluk

Site bütün cihazlara mükemmel şekilde uyum sağlamaktadır. Ios tabanlı cihazlarda da sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Genişletme

İleride ikinci bir dil mi eklemek istediniz veya e-ticaret sistemine mi ihtiyacınız oldu? Sistemimiz hepsine hazırdır.

Yönetim Paneli

Bir sayfadaki yazıları, resimleri değiştirmek veya bloğa yeni sayfa eklemek. Hepsi mümkündür.

Yerel Seo

Firmanızın yerel veya harita aramalarında çıkmasını kolaylaştırmak için Yerel Seo işaretlemelerinin yapılması gerekir. Ve evet bu da fiyata dahildir.

Lisanslar

Sitenizde ileride size sorun çıkarabilecek lisanssız yazılımlar kullanmıyoruz.

Değişiklik istekleri

Adres, telefon değişiklikleri gibi isteklerinizi ücretsiz olarak yapıyoruz.

Güncelleme

Siteniz bizim hostlarımızda barındırıldığı sürece güncellemeler otomatik olarak programımıza girmektedir. Özellikle güvenlik güncellemeleri acil olarak işlenmektedir.

Bu paketimizin kısıtlılıkları

Ekonomik paketimiz az içeriğe sahip sitelere uygundur. Tasarımı yapılacak sayfa sayısı 5’tir. Sizin sonradan ekleyebileceğiniz sayfalara ilişkin sınır ise 100’dür. Ürün veya Blog gibi kategorilere istediğiniz gibi sayfa ekleyebilirsiniz.

Bir diğer sınır Google Yerel İşletme Kaydı’nın fiyata dahil olmamasıdır. Kaydınız yoksa, istediğiniz zaman ücret karşılığı yapabiliriz.

Ek olarak ekonomik paketimizde açtırabileceğiniz mail hesap sayısı en fazla 10’dur.

Örnekler

Ekonomik Web Tasarım Paketi

Ekonomik Web Sitesi İthaki Ajans Ekonomik Web Sitesi
Rated 4.1/5 78 değerlendirme
7500.00 TL Açık
Ürün Açıklaması: Ekonomik web site tasarımı

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 22 Şub 2024