Temel Web Sayfası Fiyatı

Web Site Fiyatları

Şu anda web sitesi yaptırmayacağım. Alan adımı başkalarının almaması ve bana özel mail adresi kullanabilmek için tek web sayfası yaptırmak istiyorum. Sayfamda logom, adresim yer almalı.

4000 TL

Html5 Web Sitesi Örneği

Alan adımı korumak ve firma maillerini kullanmak için…

Temel Web sayfası; Logo, firma adı ve iletişim bilgilerine yani kartvizit içeriğine sahip tek sayfadan oluşmaktadır. Bu hizmetin amacı web sitesi yaptırmadan önce hızlı bir şekilde alan adınızı koruma altına almak ve buna bağlı mailleri kullanmaya başlamaktır.

Alan Adı

Alan adı satın alımında “önce gelen alır” kuralı geçerlidir. Alan adı ne olursa olsun, satın alan kişinin onayı olmadan başka birine, başka bir firmaya devredilemez. Sizin firmanızın adının başka biri tarafından alınması durumunda hukuksal olarak bir iddiada bulunamazsınız. Bu nedenle firmanızı temsil edecek alan adının tarafınızdan alınıp korunması çok önemlidir.

Kurumsal Mail adresleri

Kullandığınız maillerin info@firmadı.com şeklinde olması bir kuramsallık göstergesidir ve karşı tarafa güven verir. Kurumsal mail adreslerinin kullanılabilmesi için ilgili alan adının sizin tarafınızdan alınmış olması ve buna bağlı bir hostingin açılmış olması gereklidir.

Teknik Özellikler

  • Alan adı kaydı (com, net, com.tr)
  • Hosting
  • 5 adet mail
  • Yayımlanacak sayfa sayısı: 1 (yalnızca Kartvizit bilgileri)
Kartvizit web sayfası fiyatı
Kartvizit web sayfası fiyatı

Temel Web Sayfa Paketi

Temel Web Sayfası İthaki Ajans Temel Web Sayfası
Rated 4.0/5 43 değerlendirme
4,000.00 TL Açık
Ürün Açıklaması: Kartvizit tipi web site tasarımı

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 22 Şub 2024