Yol Gösterici

Web Site Fiyatları

Farklı gereksinimlere göre geliştirilmiş sitelerimizden hangisini seçmelisiniz? Aşağıdaki yol gösterici size bu konuda yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Ek özellikler, yazılımlar, sayfa sayıları gerekli bütçeyi değiştirebilir.

Hangi site size uygun yol gösterici

Hangi web sitesi bana uygun?

Benim için tasarım çok önemli

Profesyonel sitelerimiz özel tasarımdır. Bu paketimizle; dünyadaki tasarım eğilimlerini izleyen, özgün ve etkileyici siteler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Elbette tasarım odaklı çalışmalarımız, gelişmiş işlevlerle ve mükemmel teknik seo ile birlikte gelmektedir. Özgün tasarımın yanı sıra, gelişmiş işlevlere sahip, detaylara odaklanılmış web sitesi istiyorsanız Profesyonel paketimizi öneririz.

Kurumsal bir site istiyorum ama satacağım ürünlerim de var.

Firmanızı tanıtacak ve aynı zamanda ürünlerinizi de satacağınız bir sistem istiyorsunuz. Bu ihtiyacı karşılayacak en iyi çözüm profesyonel paketimize dahil edilmiş bir e-ticaret sistemidir. Firmanızı mükemmel bir şekilde tanıtmanın yanı sıra , ürünlerinizi de satabileceksiniz. Piyasadaki e-ticaret sistemlerinin büyük çoğunluğu yalnızca ürün satışına odaklanır. E-ticaret sistemini içeren sitelerimiz ise komple bir çözümdür. Bunun için lütfen bizden fiyat alınız.

Siteyi yaptırdıktan sonra E-ticaret sistemi ekletmek istersem ne olur?

Profesyonel ve Ekonomik paketlerimizde bu mümkündür. İstediğiniz zaman sitenize e-ticaret sistemi kurulabilir.

Seo’dan ileri düzey beklentilerim var

Profesyonel sitelerimiz Teknik Seo açısından mükemmel şekilde işlenmektedir. Yerel Seo çalışması da yapılmaktadır.

Ancak hiçbir site yalnızca mükemmel Teknik Seo ile zor sıralamalarda yükselmez. Eğer düzenli olarak içerik girmeyecekseniz, özgün yazı ve resimler kullanmayacaksanız sitenin seo verimliliğinin yüksek olmasının size yararı düşük olacaktır. Böyle bir durumda ancak Orta ve düşük zorluk derecesindeki aramalarda iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Yüksek rekabete sahip bir aramada çıkmak istiyorsanız, bunun için kapsamlı bir seo çalışması yapmanızı ve Profesyonel paketimizi öneririz.

Siteye haber, ürün ekleyip çıkarmak istiyorum

Bunun için gerekli olan yönetim paneli Profesyonel ve Ekonomik paketlerimizde bulunmaktadır. Uluslararası düzeyde kullanılan WordPress paneli için çok sayıda destek videosunu Youtube’da bulabilirsiniz.

Alan adımı başkasının almasını istemiyorum. Bir de mailleri kullanmak istiyorum

Temel web sayfası tam ihtiyaçlarınıza göredir. Alan adını korursunuz ve kartvizit bilgilerinizi yayımlarsınız. Alan adıyla 5 mail de kullanımınıza hazırdır.

Sitem az içeriğe sahip olacak ve nadiren güncellenecek. Ekonomik olmasını istiyorum.

Ekonomik paketimiz en iyi seçeneğinizdir. Sitenin genel tasarımının yanı sıra 5 sayfanın içerik tasarımı da tarafımızdan yapılır. Bu sistemlerimiz gelişmeye açıktır. İstediğiniz zaman yeni sayfalar ve özelliklerle genişletilebilir. Elbette bu genişlemeler ek bütçe gerektirebilir.

Yazar; Orhan Bilikvar Oluşturulma; | Güncelleme; 03 Oca 2023